Kā strādā mūsu ķermenis

Mūsu organisms ir pašregulējoša sistema- tā mūs ir izveidojis Dievs ( daba- kā nu kurš to uzskata). Visas iekšējās sistēmas darbojas ļoti saskaņoti, ja viss notiek tā kā tam būtu jānotiek, bet…

Diemžēl, cilvēks jau sen nedzīvo tā, lai  pašregulējošā sistēma varētu darbotos  pati. Gaiss, ūdens, pārtika , ķīmija, medikamenti utt. ir noveduši   cilvēku tiktāl, ka viņam trūkst izejvielu, lai sistēma  darbotos. Medikamenti un  ķīmija  neļauj pareizi darboties galvenajam organisma diriģentam- imūnsistēmai.

Kas  ir noticis-  pavērojiet sev apkārt- sirds –asinsvadu slimības, diabets, onkoloģija  skar  katru otro cilvēku pēc 45 gadiem ( bieži jau  arī daudz agrāk). Pasargāts nav neviens, kas neiedziļinās  kāpēc tas notiek. Atbilde ir ļoti vienkārša  ( kā viss ģeniālais)- sameklē to, kas trūkst organismam, uzzini.  Kur? Kā lai es zinu kas man trūkst?  Mēs taču atrodam iespēju kaut vai reizi gadā  salabot savu auto, lai izietu tehnisko apskati. Zinām  kādu  benzīnu ieliet mašīnā.

Latvijā ir daudzas ļoti  labas  kompānijas, kas dod šīs zināšanas.Minerālvielas, vitamīni, antioksidanti  utt.  Sameklē, pajautā  kas tas ir. Tas nav nekas sarežgīts- izrādās- vajag  tikai  gribēt to uzzināt.  Ir naivi iedomāties, ka  mana un manas ģimenes veselība  rūp  tikai  ārstam. Pašlaik ir izveidojies uzskats, ka par mūsu veselību atbild tikai ārsts. Ļoti bieži cilvēks ierodas pie ārsta  jau  par  vēlu. Atbildību  par  savu veselību  ir  jāuzņemas  pašam! Pēc statistikas datiem- 90 % japāņi , 80 % amerikāņi lieto uztura bagātinātājus. Tātad cilvēki jau sen domā par profilaksi. Mēs esam ļoti neliela tauta un  mums ir jābūt labai kvalitatei, lai dzīvotu savā zemē. Vai mēs gribam tādi būt?

Ja organismā ir visas izejvielas , ja tiek regulāri tīrīts organisms, ja   mūsu imūnsistema  darbojas  pareizi – mēs esam veseli!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s