4.vēstule 2.daļa

Labvakar, Marija!

2.daļa

Pirmo reizi Latvijā ir tāda iespēja – ar nelielām  izmaksām  uzsākt jau sakārtotu SAVU  PERSONĪGO  biznesu –franšīzi , lai pēc 2-3 mēnešiem izietu pa nullēm ( t.i., iegādātos produktus pa velti).

Kas jādara?

Mūsu galvenais uzdevums ir – izveidot ( noorganizēt) mazu grupiņu ( 2-3 cilvēki), kuri GRIBĒS uzzināt par šodienas iespējām.

Iedod  savam draugam izlasīt pirmo vēstuli ( tikai to! ) un norunā, ka pēc pāris dienām ( ne ilgāk!) sazināsieties. Svarīgi ir – drauga atbilde – vai viņš vēlas uzzināt kaut ko vairāk ( pēc izlasītās vēstules) ? Uzzināt par to kaut ko sīkāk? Ja jā – tad NOTEIKTI mums ir jātiekas vai nu skype vai kaut kur citur. Pagaidām neko Tu nevari viņam vēl stāstīt, jo Tev pašai vēl nav skaidrs kā tas viss notiek. Mūsu saruna būs – atbildes uz visiem viņa jautājumiem.Sākumā es palīdzu pareizi piereģistrēties kompānijā un pasūtīt produktus, vēlāk to dara pats lietotājs, un saņem tos savās mājās ( tajā valstī, kur viņš tajā brīdī atrodas ). Kādas ir mūsu iespējas no piereģistrēšanās brīža ?  Tu esi izveidojusi  SAVU  VESELĪBAS FRANŠĪZI – un tālāk soli pa solim  Tu uzzini par  piedāvātām  iespējam. Bet par to nākošā vēstulē.

Praktiski, katrai ģimenei būtu svētīgi pievienoties mūsu projektam, bet ne visi , izrādās, grib būt veseli, ne visi izprot situācijas nopietnību un daudziem liekas normāli slimot, dzert ķīmiju. Cilvēki ir pieraduši pie nabadzības, pie grūtībām, pie tā, ka vienmēr ir kāds, kas lemj  kā viņam dzīvot.

Taču ir ļoti daudz cilvēku, kas grib kaut ko mainīt savā dzīvē, saskata jaunās 21.gs.iespējas, vēlas saglabāt savu veselību, saprot, ka internets ir mainījis un maina pasauli, ka ekonomikā ir pilnīgi jauni noteikumi un, līdz ar to, ļoti lielas iespējas.

Tīkla mārketingā darbojas Metkalfa likums – katrs dara NEDAUDZ, bet grupas ekonomiskā vērtība ir Tavi cilvēki kvadrātā – n ( n-1)2. Šis likums darbojas arī sociālajos tīklos, internetā. No sākuma Tev  pievienosies viena ģimene ( vienai ģimenei pietiek ar vienu kompānijas ID ), pēc tam  vēl viena  ģimene utt. Viss ir atkarīgs no Tavas vēlmes palīdzēt.nepārpārdot

Galvenais, Tu palīdzi savam tuvākajam!

Šodien pietiks rakstīt.

Visu labu

Ināra.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s