Biznesa piedāvājums – sarakste ar Mariju

Labvakar, Marija!

Es  nedaudz pastāstīšu – kāpēc es darbojos 4life:

1)      lai uzturētu savu un savas ģimenes veselību

2)     veidoju   ģimenes  biznesu „ VESELĪBAS  FRANŠĪZI ” –  21.gs. biznesu

3)      iemācu  saviem labiem draugiem  laicīgi sekot savai veselībai,  nebūt šodienas slimnieku melnajā sarakstā, parādu 21.gs iespējas – kā uzsākt savu biznesu ( ja tā ir viņu  izvēle)

Bet tagad visu pēc kārtas :

Apmēram  25 – 30  gadus atpakaļ varēja vienkārši  ievērot pareizu dzīves stilu – normāli ēst ( jo bija vēl normāli produkti ), nodarboties ar sportu, nedzert, nepīpēt utt. Man piemērs bija  mans tēvs – viņš nomira 95 gadus vecumā, līdz tam sekoja savai veselībai – ēšanai, atpūtai , pastaigām svaigā gaisā utt. Gandrīz līdz apm 92-93 gadiem viņš redzēja, dzirdēja, sprieda par notikumiem. Mamma  ļoti strādāja, pārpūlējās, utt. Mammas veselība strauji sāka šķobīties pēc 60 gadiem, gadus 10 – 12  ļoti ļoti slimoja – gripa, kas parasti beidzās ar  plauškarsoni, pēdējos 3 gados bija 3 insulti, ļoti daudz bija jālieto antibiotiķi, arī daudz lietoja citas zāles. Pēc trešā insulta mamma 1 gadu un 10 mēnešus  bija uz gultas.

Kāpēc to rakstu – man jau toreiz bija skaidrs – ja cilvēks ievēro dabas likumus, var dzīvot normāli, veselīgi. Taču es sāku slimot  biežāk apm pēc 45 gadiem, protams lietoju antibiotiķus un citas aptiekas zāles (   apmēram 4-5 reizes gadā). Man tas ļoti nepatika un es sāku meklēt dažādus dabīgus līdzekļus , lai nostiprinātu veselību, sāku apmeklēt  Medicīnas klubā lekcijas, sāku meklēt  KĀ PALIKT VESELAM un sāku pielietot iegūtās zināšanas ģimenē. Un tā es beidzot sapratu : šodien vairs nevar dzīvot bez  papildus vitamīniem , minerāliem utt. ( pielikumā amerikāņu dietologa Bergnera salīdzinājums – 1963. gads un 1992.) Bet, galvenais, ir izvēlēties pareizu kompāniju – es domāju kvalitātes ziņā, un tai noteikti jābūt  Tīkla kompānijai – tas ir jauns pārdošanas veids, 1) ar iespējām pirkt lētāk , 2) labākie produkti ir tīkla kompānijās.

Tīkla kompānijas pārdod augstvērtīgus, dabīgus produktus, mēs pērkam TIEŠI no kompānijas.

Līdz ar to nav viltojumu, nav nevajadzīgu izdevumu. Kompānija naudu tērē  zinātnei ( parasti ir sava Zinātniskā padome) , un dažādiem produkcijas uzlabojumiem. 4life ir tikai viena noliktava Eiropā – Nīderlandē – no turienes mēs saņemam  produkciju, bez neviena starpnieka.

Tādēļ  aptiekas produkcija nav pat salīdzināma ar labas tīkla kompānijas produkciju, nerunājot jau par ķīmijas kaitīgumu.

trad.m. mlmPaskaties zīmējumā – Tu redzēsi starpību.

UN VĒL –  vannas istabā, virtuvē lietoju AMWAY produkciju,  Neways – matiem, rokām, NEKAD neko nepērku DROGĀS! Kompānija mums dod ļoti augstvērtīgas zināšanas par veselības saglabāšanu. Obligāta ir pietiekoša, pareiza  ūdens dzeršana – 2,5 – 3 l  dienā ( bez gāzes) – izlasot Batmanghelidža F.grāmatu ( kaut vai vienu)- kļūst skaidrs KĀPĒC tas jādara .

иерархия здоровья

Kad  nokļūst cilvēks  pie ārsta?  Tad, kad  ir  jau nobraucis  no kalna lejā – pie onkoloģijas 3.-4. stadijā, pie sirds- asinsvadu slimībām – kad ir jau insults vai infarkts!!! Pat ikgadējās medicīnas pārbaudes lielākoties vēl neuzrāda to, ka esi melnajā sarakstā! PAŠAM IR  JĀDOMĀ  – ŠODIEN NEVAR DZĪVOT  TĀ KĀ DZĪVOJĀM  IEPRIEKŠ!

90% veselība ir paša cilvēka rokās – tikai jāzin elementāras lietas, kas jādara – tāpat kā mēs protam LIETOT ( nevis labot! ) mašīnu – zinām kādu benzinu, kādu eļlu ieliet, kas jādara, lai ekonomiski benzīnu tērētu, kur ieliet loga šķidrumu utt. , un kad braukt pie meistara.

Bet, pašu dārgāko , kas mums ir – veselība – pilnīgi noveļam uz ārstu pleciem, bezatbildīgi deklarējot – es esmu vesels! TO VARĒJA ATĻAUTIES 30 gadus atpakaļ! Slimība sākas jau daudzus gadus iepriekš – tad, kad cilvēks bezatbildīgi saka – „ Es esmu vesels!” . Viss notiek pamazām – šūnas tiek pabarotas daļēji, nelieto  pietiekoši ūdeni, imunitāte nav spējīga atbrīvoties no vecām, mutētām, onkoloģiskajām šūnām. Ko tas nozīmē? – Organisma pašregulējošā, gudrā sistēma nedarbojas  – un palēnām, cilvēkam pat nemanāmi, viņš dodas pretī slimībai!!!

Un tādēļ šodienas statistika Latvijā ir :

2012. gads  – 29030 mirušie – no tiem- 16311 sirds- asinsvadu slimības

6096  ļaundabīgā onkoloģija

Cukura diabēts pieaug 5-6-7-% gadā !!!  Tā ir profilakses centra statistika .

Un tāda tā ir jau pēdējos 5 – 6 gadus ( agrākos gadus nepētīju ) – KATRU GADU LATVIJĀ IR  apmēram  mīnus 10000 CILVĒKI !!! Tas ir salīdzinoši ar dzimstību!!! Mani tas ļoti satrauc un skumdina! Mana galvenā motivācija ir – PALĪDZĒT  CILVĒKIEM  LATVIJĀ!!!

UN TIEŠI TĀDĒĻ –  nevar vienkārši piedāvāt TF pirkt – ir jāpaskaidro draugam, kolēģim – kas jādara , lai  – sasniedzot  40 gadu slieksni  nebūtu – vīriešiem ( katram trešajam!!! )  – onkoloģija ( prostātas) vai sirds-asinsvadu slim., sievietēm – ginekoloģijas onkologija vai dažādas kaulu salimšanas. Pēc 50 gadiem tas pats –  katram otrajam, pēc 60 gadiem KATRAM!!! , kas neko nedara, lai uzturētu savu veselību!

Vispirms, tas nav tikai Transfera faktors, kas  jālieto.Organismam nepieciešami arī vitamīni, minerāli, ir jātīra organisms. IR JĀRUNĀ PAR VESELĪBAS UZTURĒŠANU (  tieši tāpat kā mēs uzturam daudz mazāk svarīgas lietas savā dzīvē – nu kaut vai mašīnu vai remontējam dzīvokli). Mēs taču iemācījāmies  šis lietas darīt – nebraucam ar mašīnu līdz tā salūzt, iemācījāmies satiksmes noteikumus!

Būt veselam  ir jāmācās, veselību uzturēt nav grūti, ja zini kā. Aptiekās nav burvju tabletes, kas IEDOD veselību, ķīmiskās zāles noņem tikai simptomus un tām ir ļoti daudz blakņu.

Iegādājies VESELĪBAS  FRANŠĪZI , uzzini kā uzturēt veselību  ( 90% ir mūsu rokās).  Es to redzu kā savu misiju – šo informāciju iedot savam draugam, paglābt viņu, viņa ģimeni no šīs melnās statistikas.

Sākumā ir vajadzīgs mans atbalsts, lai darītu to pareizi –  tas viss izdarāms internetā, dienā 15-20 minūtes iedziļinoties  svarīgajā informācijā.

Kā to pareizi darīt, uzrakstīšu nākošajā  vēstulē.

Ar sveicienu

Ināra.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s