Trešā vēstule

Labvakar Marija,

KO ES IEGUVU ŠAJĀ LAIKĀ?

Pats galvenais – saglabāju veselību, guvu zināšanas par veselības saglabāšanu ( kas bija ļoti svarīgi),iemācīju daudziem cilvēkiem saglabāt veselību, uzzināju, ka daudz kas ir atkarīgs no domāšanas, daudz lasīju speciālo literatūru,mācījos saskarsmi ar cilvēkiem, atklāju, kā izrādās, tā ir liela māksla ( kas ir ļoti noderīga sadzīvē) saskatīt tendences pasaules tirgū – mācīties par finansēm .Faktiski, es visu laiku mācījos kaut ko jaunu – to svarīgo, ko mums nemāca ne skolā, ne kaut kur citur, zināšanas, kas ir nepieciešamas katram.

Visiem būtu jāzin elementārās lietas par veselību, finansēm, pasaules tendencēm tirgū!

KAS  NOTIEK  LATVIJĀ?

Jo mazāk cilvēks par šīm lietām zin, jo vieglāk viņu ir apmuļķot – tā tas notiek ikdienā!

Cilvēki strādā par nesamērīgi mazām algām ( jo „ darba nav”)! Strādā vairākas slodzes ( jo nevar iztikt, sakot „ cita ceļa nav, labi, ka vēl tā”)!

Mirstība aug – jo ir uzspiests viedoklis „ viss ir ārstu rokās” – pilnīga paša cilvēka nezināšana, nevēlēšanās zināt, bezatbildība (jo farmācijai nav vajadzīgs vesels cilvēks!)

Un, pat vēl šodien, kad melnā statistika jau skan no TV, izeju meklē pavisam citur – laikus vajag apmeklēt ārstu, savlaicīgi izmeklēties  utt. ( protams, tas ir jādara, bet ne tikai tas!)

Kā jau rakstīju iepriekšējā vēstulē – ja Tu šodien NEKO nelieto papildus no kādas labas kompānijas vitamīnus, minerālus, nestiprini imunitāti – STATISTIKA  IR NEPIELŪDZAMA – pēc 40 gadiem katram trešajam, pēc 50 – katram otrajam, pēc 60 – KATRAM cilvēkam  ie iespēja iekļūt melnajā sarakstā!

Mūsu  mazā šūniņa ir badā un izslāpusi bez ūdens, un , rezultāts nevar būt cits – NEDARBOJAS mūsu ģeniālā pašregulējošā sistēma! Cilvēks salimst!

Un kāds ir tīkla mārketinga princips –  IEMĀCIES saglabāt savu un savas ģimenes veselību, un, IEMĀCIES kā var lietot produktus bez maksas jau pēc 2-3 mēnešiem !

Nav jātērē nauda par produktiem, kā mēs to darītu aptiekā ( un tur nekad nebūs citādi! ), nav JĀPĀRDOD!

nepārpārdot

Piezvani, satiecies ar savu draugu, kas Tev izstāstīja par kompāniju  un Tu redzēsi, šodien Latvijā beidzot ir īsts tīkla mārketings, kur uzzini

1) kā SAGLABĀT veselību ar  DABĪGIEM, AUGSTVĒRTĪGIEM produktie

2) kā iegādāties produktus bez maksas

Šodien pietiks rakstīt.

Visu labu vēlot

Ināra.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s