Otrā vēstule

 Labvakar, Marija!

Rakstu otro vēstuli.Tātad, pie kā mēs palikām? Ir nepieciešami minerāli, vitamīni, jāstiprina imunitāte!!! Tas ir skaidrs!Bet kur tos pirkt? Aptiekā?  Kādā tīkla kompānijā? Un kāpēc tīkla kompānijā?No iepriekšējās vēstules ir skaidrs –  aptiekas produkcija ir noteikti zemākas kvalitātes, jo  cena, ko maksā pircējs ( atceries, vismas 60%) tiek tērēta nevis produkta  kvalitātes uzlabošani, bet  tiek apmaksātas visas noliktavas, transports, reklāma u.c. ( pat, ja pārdodamais produkts ir dabīgs!) Secinājums ir ļoti vienkāršs – pamazām, jau no 20.gs. 60-tiem gadiem,  tirgum attīstoties, ir izveidojies jauns ekonomiskais virziens – tīkla kompānijas – cilvēks pērk TIEŠI  no kompānijas! Amerikā 65% produkcijas , bet Japānā – 90% – tiek realizētas caur tīkla kompānijām! Tās ir jaunās tirgus tendences! Konkurence tās ir dabiskā ceļā izveidojusi!

mlm sistema

Es jau ļoti sen NEKAD NELIETOJU, nepērku sadzīves ķīmiju „Drogās”! Lietoju tikai dabiskos produktus no labām tīkla kompānijām – neindēju savu ģimeni ar ķīmiju! Bet, par to citreiz.

Jā, produkti tīkla kompānijās nav lēti. Labas lietas nemēdz būt lētas! Bet, piereģistrējoties izvēlētajā tīkla kompānijā  – Tev ir dažādas priekšrocības ( tās ir atšķirīgas katrā kompānijā). Līdz ar to, Tu pati vari izvēlēties – kad pirkt, cik daudz un kādā kompānijā. Es, piemēram, produktus vannasistabai, virtuvei pērku apmēram 2 reizes gadā. Man vairāk nav nepieciešams.

Bet tagad par vitamīniem, minerāliem, imūnsistēmu! Tie ir vajadzīgi katru dienu!

Pirmos vitamīnus, minerālus es  pirku vēl tad, kad apmeklēju Medicīnas kluba lekcijas 80-tos gados – tie bija Antona Baltā savāktās  un samaltās 36 dažādās tējiņas, ko pārdeva kolhoza „ Lāčplēsis” stendā Vidzemes tirgū. Vēlāk, apmēram 1996.- 97. gadā, jau sāku meklēt kompāniju, kas ražo uztura bagātinātājus. No tā laika slimības atkāpās! No sākuma daudz ko darīju intuitīvi, jo zināšanas ieguvu pamazām. Tajā laikā Latvijā ienāca pirmās tīkla kompānijas. Kvalitātes ziņā tās bija ļoti labas, bet… lai pirktu lētāk, bija ĻOTI daudz jāpārdod. Tā kā es ar savu skolotāja algu nevarēju uzturēt ģimeni ( es toreiz biju vienīgā pelnītāja ģimenē ), biju spiesta strādāt  Tīkla mārketingā.

Protams, šodien es saprotu, ka tas ne tuvu nebija tīkla mārketings –  tā bija noteiktu normu pildīšana, pārdodot produktus un par to kompānija maksāja %.

Līdz ar to sabiedrībā ir izveidojies negatīvs, pat agresīvs vērtējums par TM – tā ir bundžiņu izplatīšana, uzbāšanās cilvēkiem! Es ar to nenodarbošos! Visu noliedzot , neredzot  vērtīgo un vajadzīgo, saskatot  tikai mīnusus, un, rezultātā – veselība un finansiālais stāvoklis Latvijā ir tāds kāds tas ir .

Pārlasi vairākas reizes.

Visu labu

Ināra.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s