Transfer Factors

Kas tas ir   Transfer factors?

                    Bieži uzdotie jautājumi.

Transfer factors – pārnesuma faktors, t.i. pārnes imūno pieredzi no viena organisma otram. Tā ir aminoskābju – polipeptīdu ķēdīte ar ļoti mazu molekulāro masu ( 5 – 10 kilodaltoni). Salīdzinoši – parasti molekulas svars ir ne mazāk kā 120 kilodaltoni. Šī molekula TF apmāca imūno sistēmu.

                                     Kad atklāja TF ?

Imunoloģija ir ļoti jauna zinātne ( nedaudz vecāka par 100 gadiem). 1931. gadā izgudroja elektromikroskopu. Līdz ar to šūnas izpēte padziļinājās – ar jauno mikroskopu varēja redzēt vīrusus un pat atsevišķas molekulas. 1949.gadā amerikāņu zinātnieks Šervuds Lorenss atklāja TF. Atklājums bija nejaušs – zinātnieks strādāja ar smagi slimu tuberkulozes slimnieku grupu. Pētot izveseļojušos slimnieku asinis, zinātnieks ieraudzīja jaunas šūnas. Viņš izdalīja no veselā cilvēka leikocīta koncentrātu un ievadīja to smagi slimam cilvēkam – pēc 3 dienām cilvēka organismā parādījās antivielas pret tuberkulozes bacili. Pacients izveseļojās! Tā zinātnieks atklāja, ka imunitāti var nodot no viena cilvēka otram!

                          No kā iegūst TF?

Sākumā TF ieguva no donora asinīm ( vēl šodien TF  tā ražo  dažās valstīs- skatīt pielikumu). Tas ir ļoti dārgi un diezgan bīstami – ar donora asinīm var nejauši pārnest arī kādu slimību). 80-tos gados zinātnieki atklāja, ka TF molekula ir vienāda visiem zīdītājiem un to sāka iegūt no dzīvnieku asinīm. Kompānijā 4 life Transfer faktoru iegūst no govs pirmpiena un olu dzeltenuma un  līdz ar to kompānija 4life  kļūst par  Transferceptoloģijas zinātnes pamatlicējiem  pasaulē. Transfer faktors kļūst drošs lietošanā un nesalīdzināmi lētāks.

Kas tas ir pirmpiens?

Pirmajās 2-3 dienās pēc bērna piedzimšanas no mātes krūtīm izdalās maisījums, ko sauc par pirmpienu. Tas satur ļoti svarīgu informāciju par veselu organismu, kas sakrāta no paaudzes uz paaudzi. Var teikt, ka tas ir cilvēka izdzīvošanas faktors. Ja  dzīvnieka mazulis šo pirmpienu nesaņem, parasti viņš aiziet bojā ( dabā ).

           Kāpēc TF sāka iegūt no govs pirmpiena?

Ļoti vienkārši – 1) viegli iegūstams 2) ekoloģiski tīrs 3) pirmpienā TF ir simt reižu vairāk nekā asinīs. Piemēram, no 100l asiņu iegūst 200ml TF, bet no 100 kg pirmpiena iegūst 2 kg TF.

                   Kā strādā TF?

TF ir imūno šūnu skolotājs, treneris. Katrai šūnai tiek nodota informācija – kas tā ir, kādi tai uzdevumi, kādi resursi, kas jādara dotajā situācijā. Imūnsistema ieslēdz visas trīs frakcijas :

1) induktorfrakciju – identificē ienaidnieku, neitralizē to, izvada no organisma

2) supresorfrakciju – neļauj imunitātei kļūt  agresīvai un uzbrukt savām šūnām, t. i. liek darboties imunitātei normas robežās

3) antigēnspecifiskā frakcija – visi notikumi tiek ierakstīti kā reģistrātorā, lai tālāk pēcnācējiem varētu nodot šo informāciju un organisms varētu ātri reaģēt uz notiekošo.

Ja cilvēkam ir alerģija uz pienu – vai var lietot TF?

Alerģija var būt  tikai uz lielām olbaltumvielu molekulām. TF molekula ir tik neliela, ka tā nevar izsaukt alerģiju. Tieši otrādi – TF atrod iemeslu kāpēc ir šī šūnu dezinformācija – uzbrukt savam organismam – un likvidē iemeslu.

  Kāda starpība starp pirmpienu un 4life Transfer  faktoru?

TF ir pirmpiena koncentrāts. Ar speciālu, patentētu ultrafiltrācijas metodi tiek atdalītas visas lielās olbaltumvielas, laktoze, kazeīni, imūnglobulīns. Rezultātā – pilnīgi tīrs TF.

Pirmpienam var būt blaknes un ierobežojumi. Transfer faktoram to vienkārši nav.

       Vai var būt pieradums pie TF?

TF – tā  ir informācija, kas palīdz organismam darboties saskaņoti. TF ir kā diriģents, kas nemaina ne mūziķus un arī nedz  mūziku – viņš palīdz tikai orķestrim nospēlēt skaņdarbu maksimāli tīri un muzikāli.

Kā darbojas TF?

15 % – veltī cīņai ar vīrusiem , bakterijām un dažādiem mikroorganismiem, kas apdraud mūsu veselību un 85 % veltī tam, lai visas mūsu organisma sistēmas darbotos normas robežās.

          Cik droši var lietot TF?

TF – tā ir mūsu eksistences drošība. Tā cilvēku ir veidojis Dievs, daba ( kā nu kurš to uzskata). Ekoloģija, gaiss, pārtika, ūdens, ikdienas stress paātrināti pazemina imunitāti un ir vairums slimību pamatā ( protams, ne tikai tas). Spēcīga imunitāte ir mūsu veselības pamatā.

Tulkojums no Maskavas profesora S. N. Bahareva

lekcijas.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s