Biznesa piedāvājums

Biznesa piedāvājums – mana ģimene iegādājas individuālo franšīzi!

Pārdomas par mūsu dzīves realitāti.

  1. Mēs domājam par nākotni – vēlamies dzīvot pārticībā, gribam, lai būtu daudz brīva laika, apceļot pasauli. Vēlamies materiāli nodrošināti dzīvot jebkurā dzīves posmā, atstāt bērniem savus darba augļus.

  2. Mēs ļoti labi saprotam, ka to nevar mums sniegt ne darbs par algu, ne pat mazais bizness ( ja mēs esam tā īpašnieki ).

  3. Vienā brīdī kļūst pilnīgi skaidrs – ir jāuzņemas 100% atbildība par savu dzīvi, savu ģimeni, savu ieguldījumu Latvijas labā. NEVIENS cits to mūsu labā nevar izdarīt un arī NEDARĪS! Kā teicis ir Rainis – „ Ikvienam ir roka  jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu tiek” ( lai cik patētiski tas neizklausītos ).

  4. Beidzot mēs saprotam, ka finansiāli brīvi varam kļūt tikai trešajā kvadrantā ( pēc R. Kijosaki ). Un tajā pašā laikā godīgi varam atzīties – BEZ lieliem naudas ieguldījumiem kvadrantā B mums ir iespēja uzsākt savu darbību tikai ĪSTĀ TĪKLA MARKETINGĀ.

  5. Īstā tīkla marketingā NAV pārdošanas, NAV uzcenojuma, NAV klientu ( ja nu vienīgi franšīzes īpašnieks pats GRIB darboties ar klientiem). Šāds ĪSTS tīkla marketings – individuālā franšīze Latvijā ir pirmo reizi. Darbība ir metodiska un organizātoriska. Individuālā franšīze ir loti vienkārša bizness sistēma, kuru vispirms mēs apgūstam paši un tad jau varam apmācīt savu nelielo grupu – reizē Jūs esiet skolnieks un skolotājs.

  6. Pamazām veidojas biznesa struktūra, un katram, kas ir uzsācis individuālo franšīzi ir IZDEVĪGI tajā atrasties. Tā kā cilvēkiem NAV vēl iepriekšējās pieredzes izveidot šādu SAVU biznesa veidu, liekas, ka tas nav iespējams. Sākumā ir JĀNOTIC IESPĒJAI, ko dod kompānija, kas jau 15 gadus sekmīgi darbojas pasaulē, un ir 41. vietā pēc oficiālās statistikas. Bet tas jau ir paša cilvēka lēmums – vai viņš tiešām vēlas kaut ko mainīt savā dzīvē, vai gaida, ka to viņa vietā izdarīs kāds cits. Bet gadi iet un nekas nemainās… Vēlams pārdomāt – vai šajā brīdī man ir pārbaudīta cita alternatīva?

  7. Pareizi veidojot biznesu, var arvien vairāk un vairāk laiku veltīt ģimenei, atpūtai, jebkurai darbībai pēc paša izvēles, un, izpeļņa neizbēgami kļūst lielāka un lielāka. Te darbojas Metkāfa likums – Jūsu ekonomiskā vērtība ir Jūsu organizācija kvadrātā.

  8. Tieši tāpat kā Macdonalds ( pasaulē), Rimi, Statoil ( dažās valstīs), tā arī mūsu organizācijas franšīzes var būt vairāk nekā 53 valstīs. Darbojas sakārtota sistēma, kas ir vienāda visā pasaulē.Tikai tā ir jaunā 21.gs. iespēja – individuālā franšīze, ar pilnīgi citām sākuma izmaksām un iespējām izglītotiem vidējā slāņa cilvēkiem.

                          Ko es un mana ģimene iegūst:

  1. soli pa solim sāk mainīties mūsu dzīve – franšīze dod iespēju jau otrajā , trešajā mēnesī iziet pa nullēm ( kurā biznesā tas ir iespējams?) un pamazām biznesa struktūrai augot, neizbēgami aug mūsu ienākumi, veidojas skaidrība par finanšu papamatlikumiem, aug profesionalitāte, un, izrādās, ir ļoti daudz iespēju – varam sākt ceļot, ir daudz vairāk brīva laika, esam kopā ar domubiedriem, kopā ar ģimeni , 365 dienas gadā esam veseli, un, praktiski, realizējas kompānijas pamatprincips – Together building people! Un, izrādās , tas ir misijas darbs!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s