4.vēstule

1.daļa

Labvakar, Marija!

Rakstu jau ceturto vēstuli. No iepriekšējām vēstulēm, man liekas , ir skaidrs – jālieto vitamīni, minerāli!!! Bet kā pareizi izvēlēties kompāniju?

Tīkla marketingā notiek tieši tāpat kā dzīvē – Tu uzzini, ka ir iznākusi laba grāmata, Tu noskaties labu koncertu, labu filmu – Tu ar sajūsmu par to stāsti saviem draugiem, kolēģiem. Tev nav jāpārdod  grāmata vai filma – Tu vienkārši izstāsti par ko tā ir un kur to var iegādāties!

Tad iedomājies, Tev ir tik SVARĪGA informācija par kompāniju 4life, kuru uzzinot, iepazīstoties ar to, Tavu draugu ģimene varēs, tieši tāpat kā Tu, iegādāties SAVU VESELĪBAS FRANŠĪZI! Un tālāk viss ir atkarīgs no Tavu draugu pašu izvēles – vai viņi tikai izmantos kompānijas produktus, atlaides, akcijas, vai arī izveidos kā ievērojamu papildus ienākumu ( pie tam saglabājot ģimenē lielisku veselību).

Kāpēc mēs esam izvēlējušās  kompāniju 4life?

Pēdējo 15-18 gadu laikā Latvijā ir bijušas un ir daudzas labas kompānijas, bet… visās , lai pirktu lētāk, 1) ir JĀPĀRDOD, jo Tev un Tavai ģimenei  normās, atlaidēs noteiktais produktu daudzums nav vajadzīgs vai arī – nekādas atlaides Tu nesaņem, 2) ja Tu pērc maz, atlaides ir ļoti niecīgas 3) kompānija sekmē nevis LIETOTĀJU tīkla veidošanu ( par to nedaudz vēlāk), bet PĀRDEVĒJU tīkla veidošanu.Līdz ar to ir izveidojies ļoti negatīvs vērtējums par tīkla mārketingu. Kā jau iepriekš rakstīju, tā ir LABU ( parasti) produktu pirkšana  tieši no ražotāja , saņemot noteiktus ( bieži pat ļoti labus) % par to. BET  TAS  NAV PIEŅEMAMS  LIELĀKAI  DAĻAI  CILVĒKU! Un cilvēki vienkārši pērk produktus, tērē naudu ( ja tā ir ).

Un tieši tādēļ mums ir ļoti pareizi jāstāsta  par iespējām kompānijā 4life!

„Together building people”  – kompānijas moto – tieši atspoguļo kompānijas motīvus – veidosim savu dzīvi labāku un palīdzēsim to darīt arī  saviem  draugiem!

Kompānija ir 41. vietā pasaulē! Produkti šodien vajadzīgi katram! Kompānijas produktus ir iespējams pirkt 53 ( varbūt jau vairāk) valstīs pasaulē! Tas garantē kvalitāti un iespēju veidot dažādās valstīs savas filiāles! Kompānija dod iespēju KATRAI  ĢIMENEI  darboties pēc saviem uzskatiem – vai nu lietot produktus daudz lētāk, izmantojot dažādas dotās priekšrocības vai izmantot kā iespēju uzsākt savu biznesu.deivids_bjanka

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s